O mnie

Hej, jestem Runty i chciałbym zrobić Ci dzień dobrą kawą.

Dlaczeg? Bo nic mnie tak nie satysfakcjonuje jak uśmiech na twarzy drugiej osoby.
A co jako pierwsze codziennie wprawia nas w doby nastrój? Kubek naszej ulubionej kawy.

Moją misją jako palarnia jest dostarczyć dla Was produkt najlepszej jakości, najbardziej odpowiadający Waszym
potrzebą oraz dbając o to aby cała wcześniejsza droga była tak samo dobra. Jak wygląda cały ten proces selekcji odpowiedniego ziarna.

Zaczynam od kontaktu z importerem lub farmerem i zamawiam próbki kaw.Następnie wybieram te które wydają się mieć największy potencjał. Poprzez wypał surowe zielone ziarno zamieniam w takie gotowe do spożycia i brązowe.

Sprawdzam, opisuję i pakuję. Na końcu wchodzicie Wy, zabieracie paczkę do domu, parzycie i … mam nadzieję, że się uśmiechacie.
I tak od 2021r prężnie staram się iść do przodu a komentarze wszystkich, którzy mi zaufali napędzają mnie do działania. 

 Co o mnie mówią na blokach?
Trafiłem do palarni kawy nieco przypadkiem i jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno miejsca jak i umiejętności właściciela opowiadania o kawie. Przesympatyczny młody człowiek dzielący się swoją pasją sprawił, że to nie była pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu. Do tego smak kawy...rewelacyjny!” - @Robroy76
Jeśli jeszcze nie piłeś/piłaś kawy u Kamila, to ostrzegam - jest tak dobra, że uzależnia od pierwszego łyczka. Sam nie zliczę, ile już kilogramów kawy u Kamila kupiłem, ale są to ziarna warte każdej złotówki. Problem tylko w tym, że teraz żadna kawa z pobliskich sklepów już tak nie smakuje, ale na szczęście Kamil zawsze ma zapas pod ręką i uratuje w razie pustej filiżanki 🙂 Polecam!” - p. Marcin
I tak mógłbym dalej natomiast to nie bragga, a kilka słów o palarni. 
Nie lubię stać w miejscu, dlatego cały czas staram się podnosić swoje umiejętności zawodowe. Poza ukończonymi kursami, doszkalam się we własnym zakresie czynnie biorąc udział w zawodach kawowych. Jak mi idzie?
  • 2022 IV. Miejsce Dalla Corte Ogólnopolskie Mistrzostwa Baristów
  • 2023 III. Miejsce Mistrzostwa Polski Brewers Cup

To co? Widzimy się u Ciebie?

-KAMIL